Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

18. studeni. 2016.

Dvodnevna regionalna obuka u Zagrebu u području vodoopskrbe i odvodnje

Mreža udruga lokalnih vlasti jugoistočne Europe (Network of Associations of Local Authorities of South-East Europe – NALAS) u suradnji s udrugama lokalne samouprave i Njemačkim društvom za međunarodnu suradnju (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit – GIZ) pokrenula je…

projekt „Lokalni čelnici u jugoistočnoj Europi: vodstvo za promjene“ (Local Leaders in South-East Europe: Lead for Change – LLSEE) kako bi se poboljšale upravljačke kompetencije lokalnih dužnosnika i menadžera javnih komunalnih poduzeća za planiranje i provođenje investicijskih projekata u području vodoopskrbe i odvodnje.

U sklopu toga organizira dvodnevnu regionalnu obuku na temu vodne politike, pravnog i institucionalnog okvira sustava vodoopskrbe i odvodnje, programa poboljšanja financijskog i operativnog poslovanja, ključnih područja poboljšanja: ugovori o javnim uslugama i tarifna politika te alata za učinkovito upravljanje, ključnih pokazatelja uspješnosti i benchmarking.

Obuka je namijenjena članovima upravljačkih timova gradonačelnika, načelnika i direktora javnih komunalnih poduzeća iz Makedonije, Srbije, Bosne i Hercegovine te Hrvatske.

Obuka je interaktivna i uključuje prezentacije, rasprave, praktične vježbe i posjete postrojenjima.

Za prijavu na obuku treba dostaviti ispunjen prijavni obrazac najkasnije do 22. studenoga 2016. Katerini Stojanovik Aleksoskoj, email: stojanovik-aleksoska@nalas.eu

Važno upozorenje: Molimo obratite pozornost da je obuka dostupna ograničenom broju polaznika (najviše 24 iz četiriju država). Ukupna cijena obuke uključuje materijale, prostor, smještaj (u hotelu Panorama, Trg Krešimira Ćosića 9), obroke, troškove prijevoza i naknade trenerima i iznosi 1.250 EUR po osobi. NALAS može nadoknaditi te troškove za ograničeni broj polaznika prema principu redoslijeda prijave, pa će izabrani sudionici trebati platiti samo simbolični iznos participacije u visini od 65 EUR.

Poziv

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija

Lokalna Hrvatska