07. veljača. 2017.

Gradovi, poduzetništvo, EU fondovi, Požega, 21. veljače

Okrugli stol o ulozi gradova u razvoju poduzetništva i EU fondovima održava se u Gospodarskoj komora Požega, Vukovarska 6 , 21. veljače 2017. (utorak) od 11 do 14 sati.

Grad Požega, uz Poslovni dnevnik i Udrugu gradova domaćin je i organizator Okruglog stola o ulozi gradova u razvoju poduzetništva i EU fondovima te vas pozivamo da nam se pridružite, poslušate izlaganja, uključite se u raspravu i postavite pitanje nazočnim državnim dužnosnicima.

Prvi panel: ULOGA GRADOVA U RAZVOJU PODUZETNIŠTVA

Uvodna prezentacija:

Kako Požega potiče poduzetništvo? – Vedran Neferović, gradonačelnik Požege

Rasprava:
– Ana Mandac – pomoćnica ministra u Ministarstvu gospodarstva
– Željko Turk, gradonačelnik Zaprešića i predsjednik Udruge gradova u Republici Hrvatskoj
– Vedran Neferović, gradonačelnik Požege
– Zdravko Jelčić, predsjednik uprave, Spin Valis d.d.
– Zdenko Prskalo, direktor i vlasnik tvrtke Magma d.o.o.
– dr. sc. Saša Drezgić, izvanredni profesor, Ekonomski fakultet Rijeka
– Luka Balenović, predsjednik Gospodarske komore Požeško-slavonske županije

Drugi panel: EU FONDOVI IZ PERSPEKTIVE LOKALNE SAMOUPRAVE

Uvodna prezentacija:

EU fondovi, novac koji čeka – Marko Šostar, pročelnik Upravnog odjela za europske integracije Grada Požege

Rasprava:
– Gabrijela Žalac, ministrica regionalnog razvoja i fondova Europske unije
– Vedran Neferović, gradonačelnik Požege
– Antonija Jozić, gradonačelnica Pleternice
– Senka Horvat, direktorica PANORA-e, Razvojne agencije Požeško-slavonske županije
– Ariana Vela, konzultantica za EU fondove i poduzetnica

Za sudjelovanje se ne naplaćuje kotizacija no prijave su obavezne putem info@udruga-gradova.hr