Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. veljača. 2018.

Izmjene zakona o poticanoj stanogradnji

Na 78. sjednici Vlada RH je prihvatila Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o društveno poticanoj stanogradnji kojim se uređuju najviše prodajne cijene, osnivanje rezervnog fonda i pokreće novi program za zbrinjavanje deficitarnog kadra.

Prijedlog zakona možete pogledati ovdje.

Udruga gradova očitovala se na Prijedlog u cilju prilagodbe odredbi zakona sa iskustvima iz dosadašnje prakse društveno poticane stanogradnje i proširenja opsega deficitarnog kadra koji je moguće stambeno zbrinuti u sklopu novog programa. Detalje očitovanja možete pogledati ovdje..

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija