Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

26. veljača. 2024.

Lije, mudrice ili opasnost?

Ove tradicionalno lukave životinje su izvanredno prilagodljivi oportunisti, a podjednako su udomaćene kako u urbanim i prigradskim područjima, tako i u ruralnim sredinama i u divljini. No ima li mjesta strahu od bjesnoće koje lisice, navodno, prenose? Saznajte u novom članku Ivane Janković, direktorice i osnivačice udruge Croatian Wildlife Research and Conservation Society.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija