Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

14. rujan. 2022.

Nerješivi troškovi stanovanja

Zatražili smo od Ministarstva službenu, pisanu uputu o načinu primjene Odluke o kriterijima i mjerilima za financiranje troškova stanovanja. Dodatna pojašnjenja i konkretni odgovori gradovima su prijeko potrebni jer će Odluku morati provoditi te odgovarati za zakonitu primjenu. Uputu Ministarstva objavit ćemo bez odgode!

Dopis Udruge gradova kojime tražimo uputu i pojašnjenja odredaba:

Troškovi stanovanja – UPUTA – traži se

Očitovanje Udruge gradova upućeno početkom kolovoza ove godine:

Očitovanje-UG-2022. Troškovi stanovanja

Današnje očitovanje na Prijedlog odluke o kriterijima i mjerilima za financiranje troškova stanovanja te iznosu sredstava za pojedinu jedinicu lokalne samouprave za 2023. godinu:

Očitovanje II. -UG-2022. Troškovi stanovanja

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija