Nacionalna konferencija savjeta mladih RH

Nacionalna konferencija savjeta mladih središnji je, i najveći, godišnji susret namijenjen svim savjetima mladih u Hrvatskoj. Za cilj ima jačanje uloge savjeta mladih u procesima donošenja odluka i kreiranju lokalnih politika te izgradnju kapaciteta samih članova savjeta mladih.

U organizaciji Udruge gradova u RH, Grada Dubrovnika i Savjeta mladih Grada Dubrovnika, od 2. do 4. listopada 2020. godine, u Dubrovniku će se održati 5. Nacionalna konferencija savjeta mladih.

U tri dana trajanja konferencije stručnjaci iz područja rada s mladima doprinose kvaliteti programa i rasprava na Konferenciji. Ipak, najveći fokus je na samim članovima savjeta mladih koji zajedničkim radom, na temelju primjera dobre prakse, iznjedre konkretne rezultate Konferencije koji mogu biti korisni za njihov svakodnevni rad.

Sve dodatne informacije možete dobiti na info@udruga-gradova.hr

Registracije za Nacionalnu konferenciju savjeta mladih 2020 u Dubrovniku još uvijek nisu otvorene. Na vrijeme ćemo Vas obavijestiti o otvaranju registracija.

Program Nacionalne konferencije savjeta mladih 2020 u Dubrovniku bit će objavljen naknadno.