26. ožujak. 2020.

Nove telekonferencijske sjednice

Uspješno su realizirane nove dvije sjednice putem telekonferencijskog sustava Udruge gradova i provedeni testovi u još šest gradova. Ukoliko je vašem gradu potreban telekonferencijski sastanak, proučite dodatne informacije.

23. ožujka su putem telekonferencijskog sustava uspješno realizirane sjednice Stožera civilne zaštite Grada Novalje i sjednica Gradskog vijeća Grada Buzeta.

U međuvremenu su uspješno održane sjednice gradskih vijeća u Slunju i Donjoj Stubici. Pripreme za održavanje telekonferencijskih sjednica vijeća su održane u još šest gradova.

Telekonferencija se istovremeno može održati kombiniranim korištenjem laptopa, pametnih telefona i telefonskih poziva.

Od danas je omogućeno audio/video snimanje sjednica vijeća na samom konferencijskom sustavu na zahtjev grada i dostava snimke elektronskim putem.

Za više informacija o održavanju sjednica pogledajte ovaj članak:

Besplatna telekonferencijska infrastruktura