06. svibanj. 2015.

Novi broj biltena Odbora regija na hrvatskom jeziku!

Objavljen je travanjski broj elektronskog biltena Odbora regija EU.

Online izdanje možete pročitati ovdje, a na istom se mjestu možete predbilježiti za primanje e-mail informacija o budućim mjesečnim izdanjima biltena.

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresirane gradove koji bi vijesti o svojim EU projektima te mišljenja i komentare na EU politike objavili u idućem broju biltenu da nam se jave do 15. svibnja na e-mail marko@udruga-gradova.hr.

Primaju se kratki tekstovi (duljine do 1,5 autorske kartice) s pratećim slikovnim ili fotografskim prilogom. Za dodatna pitanja obratite se uredu Udruge gradova.

bilten naslovnica