Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

06. rujan. 2016.

Novi ciklus izobrazbe za javnu nabavu – NAJAVA

Novi ciklus izobrazbe iz javne nabave će se održati od 21. do 23. listopada te od 28. do 30. listopada 2016. godine. Točno mjesto održavanja, upute za prijave i ostale potrebne informacije bit će objavljene naknadno na web stranicama Udruge gradova u RH.

Udruga gradova ovlašteni je nositelj izobrazbe u području javne nabave dok izobrazbu provode treneri certificirani za provedbu programa od strane Ministarstva gospodarstva. Ovlaštenje nadležnog Ministarstva gospodarstva RH možete pogledati ovdje.

 

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija