Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

14. ožujak. 2024.

Objavljen 16. broj novosti INFO Udruga gradova

U ovom broju pišemo o energetskom ruletu i administraciji koja “gasi sunce” nad hrvatskim krovovima; donosimo informacije o projektu Centrinno u sklopu kojega devet europskih gradova zajednički istražuju održivu budućnost; najavljujemo osposobljavanje za tajnice 24. travnja i Savjetovanje u Poreču od 22. do 24. svibnja te gledamo grad očima građana.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija