Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

03. listopad. 2022.

Objavljen je novi broj publikacije Regio-novosti Ekonomskog instituta, Zagreb

Novi broj publikacije donosi regio-analizu zaposlenih po županijama u lipnju 2022. godine te analizu prosječnih mjesečnih neto plaća po županijama u drugom tromjesečju 2022. godine. U rubrici odabrani projekti predstavljen je projekt RENEW HEAT, a regio-pojmovnik donosi temu “oporavak regija”.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija