20. svibanj. 2014.

Zaključci s tematske sjednice Skupštine o imovini lokalne samouprave

Objavljeni su Zaključci usvojeni na tematskoj sjednici Skupštine Udruge gradova o imovini i imovinsko pravnim odnosima u lokalnoj samoupravi održanoj 14. svibnja 2014.

Na tematskoj sjednici Skupštine Udruge gradova u Republici Hrvatskoj o imovinsko pravnim pitanjima u lokalnoj samoupravi održanoj 14. svibnja 2014. u Zagrebu u nazočnosti gotovo dvije stotine nazočnih sudionika usvojeni su Zaključci.

Cjeloviti tekst Zaključaka možete pročitati u ovom dokumentu 14. svibnja – Zaključci tematske sjednice Skupštine