Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

20. svibanj. 2014.

Zaključci s tematske sjednice Skupštine o imovini lokalne samouprave

Objavljeni su Zaključci usvojeni na tematskoj sjednici Skupštine Udruge gradova o imovini i imovinsko pravnim odnosima u lokalnoj samoupravi održanoj 14. svibnja 2014.

Na tematskoj sjednici Skupštine Udruge gradova u Republici Hrvatskoj o imovinsko pravnim pitanjima u lokalnoj samoupravi održanoj 14. svibnja 2014. u Zagrebu u nazočnosti gotovo dvije stotine nazočnih sudionika usvojeni su Zaključci.

Cjeloviti tekst Zaključaka možete pročitati u ovom dokumentu 14. svibnja – Zaključci tematske sjednice Skupštine

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija