Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

01. kolovoz. 2019.

Objedinjena javna nabava električne energije

REA Sjever planira na jesen provesti još jedan postupak javne nabave električne energije i poziva sve javne naručitelje koji nemaju sklopljen ugovor s nekim od opskrbljivača na tržištu ili im ugovor završava krajem godine da im se obrate i uključe u postupak do 30.8.2019. godine.

Već gotovo 100 zadovoljnih javnih i sektorskih naručitelja prepoznalo je prednosti objedinjene javne nabave. Više detalja na poveznici https://www.objedinjenanabava.hr/ ili na broj telefona 048 289 245.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija