Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

22. prosinac. 2016.

Očitovanje na Nacrt konačnog prijedloga ZID Zakona o prostornom uređenju

Udruga gradova dostavila je Ministarstvu graditeljstva i prostornog uređenja očitovanje na Nacrt konačnog prijedloga Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o prostornom uređenju, kao i inicijativu za žurnom izmjenom Zakona o gradnji.

Očitovanje u cijelosti možete pročitati ovdje.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija