Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

08. studeni. 2016.

Otvorene prijave za INPULS 2016

U srijedu, 9. studenog kreću prijave za novi ciklus nagrađivanja inovacija i najboljih praksi u lokalnoj samoupravi – INPULS 2016. Svjesni činjenice da u gradovima postoje uistinu brojni primjeri kvalitetnog i inovativnog poslovanja, zanimljivi i po svemu posebni pristupi problemima te kvalitetna, ekonomična i učinkovita rješenja, odlučili smo najbolje među njima prikupiti, argumentirati i potkrijepiti dokumentacijom te predstaviti medijima i široj javnosti.

Namjera nam nije inovacije i najbolje prakse gradova samo prikupiti, nagraditi i promovirati, već i potaknuti umrežavanje i suradnju svih (su)odgovornih i (su)zaslužnih za njihov uspjeh i kvalitetu. Inovativne i dobre prakse želimo dijeliti kako bi rasle i jačale te time omogućiti da zažive u nekim drugim gradovima Hrvatske, Europe ili svijeta.

Program INPULS pokrećemo sa ciljem:

  • Pronalaženja i isticanja inovacija i najboljih praksi u gradovima
  • Povećanja vidljivosti i dokumentiranosti najboljih praksi
  • Poticanja primjene najbolje prakse u drugim gradovima
  • Širenja najboljih primjera kroz obrazovne programe, seminare, radionice, itd.
  • Stalne promocije inovativnih gradova u javnosti i medijima

INPULS će prikupiti, ocijeniti, nagraditi i promovirati inovacije i najbolje prakse u sljedećim kategorijama:

  • GRAD GOSPODARSTVA – Ne govorimo o gospodarstvu, pokrećemo ga!
  • GRAD SURADNJE – Suradnja i sinergija grada i države – (ne)moguća misija?
  • GRAD GRAĐANA – Moj grad uključuje (i) građane
  • GRAD KREATIVE – U kreativnim gradovima je ljepše
  • GRAD SPORTA

Dodijelit ćemo i posebnu NAGRADU PUBLIKE praksi koja osvoji najviše glasova posjetitelja službene web stranice Udruge gradova.

Svi gradovi zainteresirani za sudjelovanje u programu INPULS trebaju ispuniti nominacijske obrasce za svaku praksu na ovom linku najkasnije do petka 16. prosinca 2016.

Sve detalje poziva možete pronaći u brošuri (docxpdf).

 

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija