Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

28. lipanj. 2019.

Ovlasti komunalnih redara na pomorskom dobru? Naravno!

Upravni sud u Splitu donio je važnu i zanimljivu presudu koja jasno određuje da pomorsko dobro nije i ne može biti “eksteritorijalno” te da komunalni redari itekako imaju ovlasti za postupati na svojoj “rivi”.

Presuda je, što nije uvijek slučaj, utemeljena ne samo na zakonima, već i na njihovom smislu i logici. Tim više je vrijedi pročitati i pozivati se na njezine navode.

Upravni sud Split – ovlasti komunalnog redara

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija