Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

01. kolovoz. 2022.

Plan gospodarenja otpadom – promišljanje na temu

Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja poziva nas da se uključimo u postupak davanja mišljanja o sadržaju strateške studije za Plan gospodarenja otpadom Republike Hrvatske za razdoblje 2023. – 2028. godine.

Zahtjev za davanje mišljenja o sadržaju strateške studije za PGO RH 2023-2028

Odluka o započinjanju postupka strateške procjene utjecaja na okoliš PGO RH 2023-2028

Ministarstvo napominje da će se, sukladno članku 9. stavku 4. i 5. Uredbe, u svrhu usuglašavanja mišljenja o sadržaju strateške studije i utvrđivanja konačnog sadržaja strateške studije, dana 30. kolovoza 2022. s početkom u 11.00 sati provesti konzultacije.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija