Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

14. prosinac. 2020.

Poljoprivredno zemljište očekuju promjene

Nacrt prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o poljoprivrednom zemljištu je u postupku javnog savjetovanja. Udruga se očitovala, a slijedi i pisano mišljenje Ministarstvu čiji draft možete dodatno komentirati do 31. prosinca 2020.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija