Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

12. siječanj. 2016.

Poziv na dostavu lokalnih vijesti EU tematike

Pozivamo sve hrvatske gradove na dostavu recentnih i zanimljivih lokalnih vijesti iz područja provedbe projekata financiranih sredstvima EU-a ili međunarodne suradnje. Pristigli tekstovi bit će objavljeni u siječanjskom biltenu Odbora regija.

Primaju se kratki tekstovi (duljine do 1,5 autorske kartice) s pratećim slikovnim ili fotografskim prilogom. Vijesti možete dostaviti do četvrtka 14.1. (kraj radnog dana) na e-mail marko@udruga-gradova.hr.

Za dodatna pitanja obratite se uredu Udruge gradova.

Besplatnu pretplatu kao i pristup starim brojevima e-biltena možete ostvariti na ovoj poveznici.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija