12. siječanj. 2016.

Poziv na dostavu lokalnih vijesti EU tematike

Pozivamo sve hrvatske gradove na dostavu recentnih i zanimljivih lokalnih vijesti iz područja provedbe projekata financiranih sredstvima EU-a ili međunarodne suradnje. Pristigli tekstovi bit će objavljeni u siječanjskom biltenu Odbora regija.

Primaju se kratki tekstovi (duljine do 1,5 autorske kartice) s pratećim slikovnim ili fotografskim prilogom. Vijesti možete dostaviti do četvrtka 14.1. (kraj radnog dana) na e-mail marko@udruga-gradova.hr.

Za dodatna pitanja obratite se uredu Udruge gradova.

Besplatnu pretplatu kao i pristup starim brojevima e-biltena možete ostvariti na ovoj poveznici.