Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. travanj. 2019.

Pozivi gradovima za uključivanje u URBACT-ove Mreže za planiranje

Kao što smo već objavljivali, u tijeku je URBACT-ov poziv za kreiranje Mreža za planiranje i bit će otvoren do 17. travnja. Nastavno na navedeno, primili smo iskaz interesa nekoliko europskih gradova koji traže partnerske gradove za umrežavanje i prijavu projekta.

Detalje otvorenog poziva možete pronaći OVDJE, a popis gradova koji traže partnere OVDJE.

Savjetujemo da partnere tražite i na web platformi pokrenutoj upravo s tim ciljem –  https://urbact.eu/partner-search-tool.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija