Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

18. veljača. 2021.

Program obrazovanja “Menadžment urbane sigurnosti”

Program je osmislila Hrvatska udruga menadžera sigurnosti preko svog učilišta – Poslovno učilište Integralna sigurnost i razvoj, a namijenjen je svim osobama koje u gradovima rade na poslovima urbane sigurnosti.

Više o programu čije provođenje podupire Udruga gradova:

Edukacija MENADŽMENT URBANE SIGURNOSTI
Menadžment urbane sigurnosti

Važna napomena:
Svim osobama koje se prijave na edukaciju, a dolaze iz grada koji je član Udruge gradova, omogućen je popust na cijenu od 10%.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija