18. veljača. 2021.

Program obrazovanja “Menadžment urbane sigurnosti”

Program je osmislila Hrvatska udruga menadžera sigurnosti preko svog učilišta – Poslovno učilište Integralna sigurnost i razvoj, a namijenjen je svim osobama koje u gradovima rade na poslovima urbane sigurnosti.

Više o programu čije provođenje podupire Udruga gradova:

Edukacija MENADŽMENT URBANE SIGURNOSTI
Menadžment urbane sigurnosti

Važna napomena:
Svim osobama koje se prijave na edukaciju, a dolaze iz grada koji je član Udruge gradova, omogućen je popust na cijenu od 10%.