Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

16. rujan. 2019.

Projekt Bootcamp IT za edukaciju mladih nezaposlenih ljudi u Rijeci

Projekt Bootcamp IT je projekt s ciljem razvijanja programa brzog osposobljavanja za Junior Developer-e temeljen na potrebama IT poslodavaca u Primorsko-goranskoj županiji nakon kojeg se planira zaposliti najmanje 40% korisnika.

Ovo je II. ciklus projekta sa svrhom IT edukacije nezaposlenih mladih ljudi i mogućnošću njihovog zapošljavanja nakon uspješnog završetka IT edukacije.

U okviru predmetnog projekta jedna od aktivnosti je i izrada Dokumenta “Analiza posloprimaca i potreba poslodavaca u IT sektoru” koji definira parametre koje su partneri koristili u analizi nezaposlenih osoba kako bi utvrdili koliko nezaposlenih osoba ima predispozicije za rad u IT sektoru te analizira deficit u IT sektoru.

Spomenuti dokument možete pogledati OVDJE.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija