Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. ožujak. 2020.

Saborski Odbor za zaštitu okoliša i prirode o Uredbi o komunalnom otpadu

Odbor za zaštitu okoliša i prirode na tematskoj sjednici “Je li Uredba Vlade RH unaprijedila sustav ili unijela dodatni nered u gospodarenju komunalnim otpadom“, usvojio Zaključke koji podržavaju stajališta Udruge gradova i, uvjetno rečeno, prejudiciraju Rješenje Ustavnoga suda.

Odbor za zaštitu okoliša i prirode Hrvatskoga sabora održao je dana 12. prosinca 2019. tematsku sjednicu na temu „Je li Uredba Vlade RH unaprijedila sustav ili unijela dodatni nered u gospodarenju komunalnim otpadom“. Na sjednici su, uz zastupnike i ostale članove Odbora, predstavnike gradova i komunalnih društava, sudjelovale i predstavnice Udruge gradova.

Zaključci tematske sjednice – uredba o gospodarenju komunalnim otpadom

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija