Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

13. lipanj. 2022.

Svijet oko nas, dva nova članka iz pera Ivane Janković

Naša suradnica Ivana Janković, osnivačica i glavni motor udruge Croatian Wildlife Research and Conservation Society, ovoga se puta bavi sve izvjesnijim klimatskim kolapsom i temom mutanata koji su, premda zvuče kao znanstvena fantastika, oko nas.

Klimu smo “uspjeli” promijeniti, ekosustave uništiti, a sebe nismo prilagodili. Je li vrijedilo?

REALNI KLIMATSKI KOLAPS

Mutanti smo svi mi pomalo. Pročitajte zašto.

MUTANTI

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija