Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. studeni. 2014.

Očitovanje na Prijedlog strategije razvoja javne uprave 2014. – 2020.

Udruga gradova očitovala se na Prijedlog strategije razvoja javne uprave 2014. – 2020. ocijenivši kako se radi o dokumentu koji dovoljno ne uviđa značaj, a ni mogućnosti lokalne samouprave.

Smatramo kako je lokalna samouprava izuzetno važna ustavna kategorija o čijem razvoju nije moguće razmišljati tek usputno, u sklopu Strategije čija je primarna zadaća racionaliziranje i modernizacija javne uprave. Jednako tako, ni decentralizaciju nije moguće svesti tek na razvoj javne uprave jer je riječ o daleko kompleksnijoj materiji.

Tekst očitovanja Udruge gradova Strategija razvoja javne uprave

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija