Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. travanj. 2015.

Upitnik o kapacitetima gradova za pripremu i provedbu projekata EU

U svrhu prikupljanja podataka o postojećim kapacitetima hrvatskih gradova za pripremu i provedbu projekata koji se financiraju sredstvima EU, molimo sve predstavnike gradova da izdvoje dio vremena i popune upitnik u nastavku.

Internet upitniku možete pristupiti OVDJE.

Prikupljanje odgovora trajat će do petka, 17.4. Zahvaljujemo na pomoći!

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija