Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. siječanj. 2019.

URBACT Infodan 17. siječnja u Opatiji – registrirajte se!

Godišnji nacionalni Infodan programa URBACT III za Hrvatsku održat će se 17. siječnja u Opatiji, u Villi Antonio (Vladimira Nazora 2)!

Glavna tema Infodana bit će novi poziv za Mreže za planiranje koji će biti objavljen 7. siječnja. Sudionicima će biti prezentirani detalji poziva te iskustva dionika uključenih u prvi ciklus Mreža za planiranje, koji je završio u svibnju ove godine.

Registrirajte se i potvrdite svoj dolazak na sljedećoj poveznici: https://goo.gl/forms/8xV72qlumgSyro762.

Program možete pronaći OVDJE.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija