Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

05. svibanj. 2024.

Važnost antikorupcijskih politika u kontekstu funkcioniranja lokalnih i regionalnih razina – okrugli stol

U organizaciji Ministarstva pravosuđa i uprave u Varaždinu se 9. svibnja održava okrugli stol pod nazivom “Važnost antikorupcijskih politika u kontekstu funkcioniranja lokalnih i regionalnih razina” na kojem sudjeluju predstavnici Ministarstva, Povjerenica za informiranje, predsjednica Državne komisije za kontrolu postupaka javne nabave, predsjednica Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa te predstavnici Državnog izbornog povjerenstva. Pridružite se!

Okrugli stol se održava od 10:30 do 14 sati u u Tech Parku (Zagrebačka 89, Varaždin).

Svoj dolazak potvrdite e-mail: info@brandmama.hr

Pozivnica na okrugli stol Ministarstva pravosuđa i uprave 9. svibnja

Nacrt programa_Okrugli stol_9. svibnja 2024_ 30.4.2024.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija