Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

12. travanj. 2022.

Voda – tekuće bogatstvo

Naša Ivana Janković ni Croatian Wildlife Research and Conservation Society ne miruju. Uz dva nova članka odmaknite se od “klasičnih” gradskih tema, komunalija, proračunskih praznina i sklepanih zakona.

Ako bilo što doživljamo “zdravo za gotovo”, onda je to voda. Trošimo je nemilice, zagađujemo i ne cijenimo to što je imamo napretek.

Tekuće bogatstvo

Biološki rat gledali smo u osrednji filmovima. Hoće li tako i ostati?

Biološki rat

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija