Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. veljača. 2017.

Webinar na temu JPP-a i novih tehnologija u području gospodarenja otpadom

Centar za integraciju na Mediteranu (CMI) poziva vas na webinar na temu javno-privatnog partnerstva i novih tehnologija u području gospodarenja otpadom koji će se odražti u četvrtak, 9. veljače, s početkom u 14 sati.

Webinar će se fokusirati na:

  • Proizvodnju energije iz otpada i korištenje novih tehnologija
  • Kratkotrajne projekte na bazi javno-privatnog partnerstva za gospodarski razvoj i stvaranje novih radnih mjesta
  • Razmjenu iskustava na razini Europe.

Rasprava će se odvijati na engleskom i arapskom jeziku, a teme će biti učinkovitije gospodarenje otpadom, razmjena najboljih iskustava i praksi s ostalim mediteranskim regijama te analiza potencijala preslikavanja uspješnih praksi jedinica lokalne samouprave po pitanju prihvaćanja izbjeglica.

Registrirati se možete ovdje, a više informacija pronaći ovdje.

 

Najave događanja

Sve najave događanja

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija