Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

14. siječanj. 2019.

Zadnji dan prijava za URBACT-ov Infodan 17. siječnja u Opatiji

Godišnji nacionalni Infodan programa URBACT III za Hrvatsku održat će se 17. siječnja u Opatiji, u Villi Antonio (Vladimira Nazora 2)! Prijaviti se možete do 15. siječnja, a sudjelovanje je besplatno.

Glavna tema Infodana bit će novi poziv za Mreže za planiranje koji će biti objavljen 7. siječnja. Sudionicima će biti prezentirani detalji poziva te iskustva dionika uključenih u prvi ciklus Mreža za planiranje, koji je završio u svibnju ove godine.

Registrirajte se i potvrdite svoj dolazak na sljedećoj poveznici: https://goo.gl/forms/8xV72qlumgSyro762.

Program možete pronaći OVDJE.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija