Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

13. srpanj. 2023.

Zaključci Predsjedništva upućeni nadležnima, očekujemo reakcije

Predsjedništvo Udruge gradova održalo je sjednicu dana 23. lipnja 2023. na kojoj je nazočio ministar financija dr. sc. Marko Primorac. Raspravljalo se o više tema, no očekivano, primarno o financijama. Nekoliko je zaključaka usvojeno te su upućeni nadležnim ministarstvima.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija