15. ožujak. 2016.

Zakon o javnoj nabavi – problemi i rješenja

Udruga gradova uputila je svoja pisana stajališta u vezi sa Zakonom o javnoj nabavi, nadležnoj Upravi za javnu nabavu Ministarstva gospodarstva.

Očitovanje Udruge gradova u vezi s planiranim i neslužbeno najavljenim izmjenama i dopunama Zakona o javnoj nabavi ukazuje na problematiku primjene toga Zakona, a sadrži i konkretne prijedloge za poboljšanjem budućeg zakonskog teksta.

Također, od Ministarstva smo zatražili pravodobnu dostavu Nacrta prijedloga budućeg Zakona kako bismo mogli pravodobno reagirati.

2016. JAVNA NABAVA – OČITOVANJE