Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

15. ožujak. 2016.

Zakon o javnoj nabavi – problemi i rješenja

Udruga gradova uputila je svoja pisana stajališta u vezi sa Zakonom o javnoj nabavi, nadležnoj Upravi za javnu nabavu Ministarstva gospodarstva.

Očitovanje Udruge gradova u vezi s planiranim i neslužbeno najavljenim izmjenama i dopunama Zakona o javnoj nabavi ukazuje na problematiku primjene toga Zakona, a sadrži i konkretne prijedloge za poboljšanjem budućeg zakonskog teksta.

Također, od Ministarstva smo zatražili pravodobnu dostavu Nacrta prijedloga budućeg Zakona kako bismo mogli pravodobno reagirati.

2016. JAVNA NABAVA – OČITOVANJE

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija