06. ožujak. 2017.

Zakon o sustavu strateškog planiranja i upravljanja razvojem

Udruga gradova putem svojih predstavnika uključena je u Radnu skupinu za izradu budućeg Zakona o sustavu strateškog planiranja i upravljanja razvojem pri Ministarstvu regionalnog razvoja i europskih fondova.

Primjedbe na Nacrt prijedloga Zakona o sustavu strateškog planiranja i upravljanja razvojem moramo dostaviti Ministarstvu zaključno do petka 10. ožujka 2017. pa molimo da iste pošaljete na info@udruga-gradova.hr

Tekst:

nacrt-prijedloga-zakona-o-sustavu-za-spur_cijeli-tekst