Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

06. ožujak. 2017.

Zakon o sustavu strateškog planiranja i upravljanja razvojem

Udruga gradova putem svojih predstavnika uključena je u Radnu skupinu za izradu budućeg Zakona o sustavu strateškog planiranja i upravljanja razvojem pri Ministarstvu regionalnog razvoja i europskih fondova.

Primjedbe na Nacrt prijedloga Zakona o sustavu strateškog planiranja i upravljanja razvojem moramo dostaviti Ministarstvu zaključno do petka 10. ožujka 2017. pa molimo da iste pošaljete na info@udruga-gradova.hr

Tekst:

nacrt-prijedloga-zakona-o-sustavu-za-spur_cijeli-tekst

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija