Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

16. travanj. 2015.

Zakon o zakupu i kupoprodaji poslovnog prostora ponovno u proceduri

Ministarstvo pravosuđa dostavilo je Udruzi gradova Konačni prijedlog zakona o zakupu i kupoprodaji poslovnoga prostora, radi davanja mišljenja.

Ured Udruge uputio je Konačni prijedlog članovima radnih skupina za sustav lokalne samouprave i za imovinu sa zamolbom da svoja očitovanja pošalju, po mogućnosti, do srijede 22. travnja kako bismo objedinjeno mišljenje do konca radnog dana poslali Ministarstvu pravosuđa. Molimo i sve ostale članove Udruge da se uključe i daju svoj doprinos, prijedloge, komentare.

Zakup i kupoprodaja poslovnog prostora – Konačni prijedlog Zakup i kupoprodaja poslovnog prostora – popratni dopis

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija