16. rujan. 2022.

Zatvorene prijave za Nacionalnu konferenciju savjeta mladih

U petak, 16. rujna, zatvorene su prijave za sudjelovanje na ovogodišnjoj Nacionalnoj konferenciji savjeta mladih nakon što su popunjena sva predviđena mjesta. Na Konferenciji, koja će se održati od 30. rujna do 2. listopada ove godine u Šibeniku, sudjelovat će predstavnici 30-ak jedinica lokalne i regionalne samouprave sa svojim članovima i članicama savjeta mladih.

Više informacija o Konferenciji možete pronaći na www.udruga-gradova.hr/nksm. Detaljan program bit će objavljen uskoro.