Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

15. srpanj. 2020.

Znate li koliko otpada “proizvedemo” na godinu?

Svaki Europljanin godišnje proizvede prosječno pola tone otpada, kaže Eurostat, od čega se oko 40% ponovno oporabi ili reciklira. Doduše, u nekim zemljama više od 80% otpada završi na odlagalištima. Gdje je Hrvatska pročitajte u članku Sonje Polonijo.

Autorica članka i istraživanja je Sonja Polonijo, savjetnica za razvoj u Eko Murvici d.o.o. i stalna konzultantica Udruge gradova!
Zahvaljujemo autorici na trudu i članku!

Littering

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija