26. travanj. 2018.

Paket dokumenata za osnivanje savjeta mladih

Udruga gradova sastavila je paket dokumenata i savjeta potrebnih za osnivanje savjeta mladih u jedinicama lokalne i regionalne samouprave. Dokumenti su usklađeni sa Zakonom o savjetima mladih te odobreni od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Dokumente možete pronaći u nastavku, a za sva dodatna pitanja možete se obratiti na mario@udruga-gradova.hr.

Postupak osnivanja savjeta mladih

Odluka o osnivanju Savjeta mladih

Javni poziv

Poslovnik o radu savjeta mladih