Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. prosinac. 2019.

Donosimo vam ogledne primjerke akata u vezi s ustrojstvom JUO grada

Ekspert za radne odnose zaposlenih u lokalnoj samoupravi i stalni stručni konzultant Udruge gradova izradio je ogledne primjerke akata u vezi ustrojstva jedinstvenoga upravnog odjela. Akti su utemeljeni na sudskoj praksi i praksi u gradovima te, u određenom dijelu, na mišljenjima ministarstava.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija