02. rujan. 2020.

Novi, novi, novi Zakon

Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja predstavilo je 1. rujna (pred)Nacrt prijedloga zakona o gospodarenju otpadom putem on-line platforme.

Na predstavljanju i u raspravi sudjelovali su stalni suradnici Udruge gradova, predstavnici gradova i komunalnih društava, a imamo i pisane primjedbe koje je izradila Sonja Polonijo iz crikveničke Eko Murvice.

Donošenje novog Zakona očekuje se do konca 2020. godine.

Sve vaše pisane primjedbe i komentari su dobrodošli. Pročitajte i komentirajte putem info@udruga-gradova.hr

ZGO 28_8_2020

KomentariSonjaPolonijo