Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

26. travanj. 2018.

Paket dokumenata za osnivanje savjeta mladih

Udruga gradova sastavila je paket dokumenata i savjeta potrebnih za osnivanje savjeta mladih u jedinicama lokalne i regionalne samouprave. Dokumenti su usklađeni sa Zakonom o savjetima mladih te odobreni od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Dokumente možete pronaći u nastavku, a za sva dodatna pitanja možete se obratiti na mario@udruga-gradova.hr.

Postupak osnivanja savjeta mladih

Odluka o osnivanju Savjeta mladih

Javni poziv

Poslovnik o radu savjeta mladih

Napomena: priloženi dokumenti služe kao predlošci

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija