16. studeni. 2020.

Poziv za dostavu ponuda za izvođenje radova

Udruga gradova u RH objavila je Poziv za dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave. Dokumentaciju možete pronaći u nastavku, a rok za dostavu ponuda je petak, 27. studeni 2020. u 12 sati.

Molimo da nam svoju ponudu dostavite u zatvorenoj omotnici u skladu s uvjetima Poziva.

Zbog epidemiološke situacije, broj osoba prisutnih u uredu je minimalan, stoga molimo da nas unaprijed obavijestite o terminu dostave ponude.

Za sve dodatne informacije, kao i za obavijest o terminu dostave ponude, slobodno se obratite na broj 0914668007.

Poziv za dostavu ponuda_Udruga gradova

PRILOG 1. Ponudbeni list

PRILOG 2_Izjava-o-integritetu

PRILOG 4._K1-ARITEKTONSKO-GRAĐEVISNKI PROJEKT

PRILOG 5_K2 ELEKTROTEHNIČKI PROJEKT

PRILOG 6_NACRTI

PRILOG 7. Prijedlog Ugovora

TROŠKOVNIK_UREĐEĐNJE PROSTORA – PRILOG 3.