Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

22. prosinac. 2017.

Projekt “Gradovi za jednakost” treba stručnjake

Hrvatski pravni centar i Udruga gradova provode projekt „Gradovi za jednakost – Bolja zaštita od diskriminacije na lokalnoj razini kroz upravljanje raznolikošću i jednakošću“, kojeg financira Europska unija kroz program „Prava, jednakost i građanstvo“.

Radi uspješne provedbe projektnih aktivnosti objavljujemo poziv stručnjacima koji će provesti sekundarno istraživanje postojećih dokumenata (desk review) sa ciljem da se istraže obveze gradova u ostvarivanju jednakosti.

Rok za prijavu je 8. siječnja 2018.

Slijede referentni okvir te pozivi za dva profila stručnjaka:

HPC – TOR – desk review
HPC – Poziv – stručnjak za ljudska prava i antidiskriminaciju
HPC – Poziv – stručnjak za lokalnu samoupravu

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija