Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

15. siječanj. 2019.

Naputak o dostavi odluka o paušalnom porezu

Ovdje možete preuzeti Naputak Porezne uprave u vezi dostave odluka predstavničkih tijela o visini paušalnog poreza za iznajmljivače u turizmu. Odluke se donose najkasnije do 31. siječnja, a dostavljaju do 15. veljače 2019. godine.

Detaljnije informacije i nacrt Odluke o visini paušalnog poreza možete pročitati i preuzeti na prethodno objavljenoj vijesti:

Paušalno oporezivanje smještaja u turizmu

Naputak Porezne uprave preuzmite u nastavku:

Zašto biste se trebali registrirati na web stranicu Udruge gradova?

Ukoliko niste registrirani i prijavljeni na web stranicu Udruge gradova nećete imati pristup svim objavljenim vijestima, najavama događanja (konferencije, seminari, edukacije itd.), izdvojenim tekstovima natječaja za dodjelu bespovratnih sredstava jedinicama lokalne samouprave te recentnim medijskim objavama vezanim za lokalnu samoupravu.

Registrirati se mogu samo dužnosnici i službenici gradova koji su članovi Udruge gradova u RH.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija